I Bugari preslišali "orliće"

Nakom osam odigranih utakmica u aktuelnim kvalifikacijama naš tim se nalazi na četvrtoj poziciji sa tri boda manje ob Bugarske, čak osam bodova od drugoplanisane Poljske, dok je naš zaostatak u odnosu na prvoplasirane Ruse velikih devet bodova.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije doživela je novi neuspeh u kvalifikacijama za odlazak na naredno Evropsko prvenstvo. “Orlići” su se porazom od Bugarske na svom terenu rezultatom 1:2 i definitivno oprostili od odlaska na kontinentalni šampionat.
Gosti su bezidejnu i anemičnu igru izabranika Ilije Stolice kaznili pogotkom Ilijeva u finišu prvog poluvremen. Početak nastavka je doneo odličnu šansu i pogođenu prečku naeg tima. Međutim, ova prilika nije uspela da trge naše momke. Bugari su nametnuli inicijativu i duplirali prednost golom Hrastva u 65. Naš tim je do kraja jedino uspeo da ublaži prednost nakon dosuđenog penala u 86. minutu. Strelac sa bele tačke bio je Luka Ilić.
Nakom osam odigranih utakmica u aktuelnim kvalifikacijama naš tim se nalazi na četvrtoj poziciji sa tri boda manje od Bugarske, čak osam bodova od drugoplanisane Poljske, dok je naš zaostatak u odnosu na prvoplasirane Ruse velikih devet bodova.
Srbijas će u narednom kolu gostovati Poljskoj 9. oktobra.