Zvezda rutinski pobedila OKK Beograd

Početak utakmice obeležila je veoma borbena igra košarkaša OKK, koji su dobar deo prve četvrtine bili ravnoparan protivnik na terenu. Zvezda je ipak uspela da podigne nivo svoje igre i da dođe do prednosti od deset poena. U drugoj četvrtini OKK je u potpunostio bio u podređenom položaju, a sličan odnos snaga ostao je i tokom čitavog drugog poluvremena. Crvenoj zvezdi je ovo deveti uzastopni trijumf u isto toliko mečeva, dok je OKK sada na skoru od dve pobede i sedam poraza. U poslednjem kolu grupne faze crveno-beli dočekuju Borac, dok će OKK Beograd u goste ekipi FMP-a.

Crvena zvezda je rutinski pobedila OKK Beograd u meču devetog kola košarkaškog šampionata. Zvezda je u utakmici koja se igrala u hali "Mega faktori" pobedila rezutatom 93:78.

Početak utakmice obeležila je veoma borbena igra košarkaša OKK, koji su dobar deo prve četvrtine bili ravnoparan protivnik na terenu. Zvezda je ipak uspela da podigne nivo svoje igre i da dođe do prednosti od deset poena. U drugoj četvrtini OKK je u potpunostio bio u podređenom položaju, a sličan odnos snaga ostao je i tokom čitavog drugog poluvremena.

Kod OKK Beograda najbolji košarkaš na meču bio je Đorđe Simeunović, koji je postigao 24 poena. Po učinku pratio ga je Novak Musić sa koševima za 14. U timu Zvezde istakao se Majkl Odžo sa 14 poena. Dvocifren učinak imali su i Nenadić sa 13 poena i osam asistencija i Ognjen Dobrić sa 12 poena.

Crvenoj zvezdi je ovo deveti uzastopni trijumf u isto toliko mečeva, dok je OKK sada na skoru od dve pobede i sedam poraza.

U poslednjem kolu grupne faze crveno-beli dočekuju Borac, dok će OKK Beograd u goste ekipi FMP-a.