Radnički bodom okončao polusezonu

Vicešampion države osvojio je bod na gostovanju ekipi Proletera rezultatom 1:1, u zaostaloj utakmici 16. runde nadmetanja.

Fudbaleri Radničkog remijem su okončali svoje nastupe u jesenjem delu Superlige. Vicešampion države osvojio je bod na gostovanju ekipi Proletera rezultatom 1:1, u zaostaloj utakmici 16. runde nadmetanja.
Izabranici Milorada Kosanovića su bolje počeli meč, nametnuli su inicijativu koja se rezultirala loptom u mreži domaćina u 25. minutu, a vođstvo je došlo posle autogola Andrejevića.
Radnički je tako bio na dobrom putu da upiše i petu pobedu za redom u duelima sa Novosađanima, ipak pobenički niz Nišlija prekinio je gol Šćepovića na startu drugog poluvremena.
Nastavak je protekao u blagoj inicijativi Proletera, ali do kraja nije bilo promene rezultata
Niški tim odlazi na zimku pauzu kao sedmoplarinara ekipa Superlige sa 32 bodava i učinkom od deset pobeda, dva remija i osam poraza.
Prolećni deo za tim sa “Čaira” staruje 15. februara kada če gostovati ekipi Spartaka.