Nova pobeda za rukometaše Železničara

Izabranici Đorđa Tiodorovića su prikazali novu sigurnu partiju u kojoj su vodili glavnu reč i postepeno lomili rivala.

Rukometaši Železničara upisali su drugu pobedu u novoj sezoni. Niški tim ponovo slavio na domaćem terenu, ovog puta nad ekipom Radničkog iz Kragujevca rezultatom 34:27, u meču trećeg kola ARKUS lige.

Gosti su se dobro držali u prvom delu meča i uspevali da održavaju rezultatsku klacklicu, međutim niški tim je pred odmor dodao gas i obezbedio plus tri nakon prvih 30 minuta igre.
Željina sigurna igra iz finiša prvog dela igre nastavila se tokom celom drugog poluvremena. Nišlije su postepeno uvećavale vođstvo koje je na desetak minuta pre kraja dostiglo nedostižnih sedam golova prednosti.

Domaći tim predvodili su Egić sa osam, Stojanović sa sedam i Stanojević sa šest golova. Na drugoj strani bolji od ostalih bili su Utvić sa osam i Prodanović sa pet golova.

Žalezničar sada ima ulinak od dve pobede i remi. U narednom kolu će takođe igrati u “Čairu”, ovog puta sa Novim Pazarom.